Thor and Jane Join Forces in ‘Thor: Love and Thunder’

Thor

Sonunda Thor fragmanlarını alıyoruz ve hayranlara Jane Foster’ı Mjolnir’i yeni Mighty Thor olarak ilk kez görmelerini sağlıyoruz. Ama Jane nasıl yeni Thor olabilir? Cevap, filmin Marvel Comics ilhamlarında yatıyor.

Portman’ın Jane Foster olarak dönüşü ilk olarak Marvel’in San Diego Comic-Con 2019’daki panelinde duyuruldu. Thor unvanına layık dördüncü film olan Love and Thunder, yalnızca Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve yönetmen Taika Waititi’yi geri getirmekle kalmıyor, aynı zamanda ayrıca Natalie Portman. Ve bu sefer Mighty Thor unvanını ve çekicini kullanacak.

Waititi, Portman’ı tanıttığında ve o SDCC 2019’da tekrar sahneye çıktığında, Portman, Thor: Ragnarok yapımdayken okuduğu çizgi roman hikayesinden bahsetti: Jason Aaron’ın Thor serisi.

Çizgi romanlarda Jane Foster’ın kim olduğu, neden çekici eline aldığı, Thor’a ne olduğu ve Thor: Love and Thunder’da başka neler görebileceğimiz hakkında bir özet için okumaya devam edin. (Çizgi romanlarda ve bu makalede, Odin’in oğlu Thor, netlik için Odinson olarak anılır.)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zeen Social Icons